کارتن پستی؛ خرید و سفارش کارتن عمده پستی از کارتن سازی

کارتن پستی ابزار بسته بندی ویژه ای به حساب می آید. بر روی این کارتن ها جای تمبر، محل آدرس گیرنده، محل آدرس فرستنده تعبیه شده است. این کارتن ها بیشتر در دفاتر پستی، فروشگاه های اینترنتی، شرکت هایی که مرسولات پستی را ارسال می کنند مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید کارتن پستی می توانید در شرکت کاراکارتن ثبت سفارش نمایید تا در زمان کوتاه آن را تحویل بگیرید.

لیست قیمت کارتن پستی

کارتن پستی در 14 سایز استاندارد قابل سفارش است است. همچنین شما میتوانید کارتن را با سایز مورد نظر خود نیز سفارش دهید:

نام محصولنوع کارتنارتفاعطول و عرضقیمت
کارتن سه لایه سایز نیم سفید3 لایه9cm10×19 cmاستعلام قیمت
کارتن سه لایه سایز نیم کرافت3 لایه9cm10×19 cmاستعلام قیمت
کارتن طرح پست ایران سایز 13 لایه9.5cm15×9.5 cmاستعلام قیمت
کارتن طرح پست ایران سایز 23 لایه9.6cm20×14.6 cmاستعلام قیمت
کارتن طرح پست ایران سایز 33 لایه15cm20×20 cmاستعلام قیمت
کارتن طرح پست ایران سایز 43 لایه19.7cm30×19.5 cmاستعلام قیمت
کارتن طرح پست ایران سایز 53 لایه10cm30×20 cmاستعلام قیمت
کارتن طرح پست ایران سایز 63 لایه16.3cm27×20.4 cmاستعلام قیمت
کارتن طرح پست ایران سایز 73 لایه و 5 لایه20cm25×35 cmاستعلام قیمت
کارتن طرح پست ایران سایز 83 لایه و 5 لایه20cm45×25 cmاستعلام قیمت
کارتن طرح پست ایران سایز 93 لایه و 5 لایه24.2cm40×29.2 cmاستعلام قیمت
کارتن طرح پست ایران سایز 103 لایه و 5 لایه34.2cm55×42.5 cmاستعلام قیمت
کارتن طرح پست ایران سایز 113 لایه و 5 لایه29.2cm39.2×45 cmاستعلام قیمت
کارتن کیبوردی طرح پست ایران سایز 123 لایه9cm32×23 cmاستعلام قیمت
کارتن کیبوردی طرح پست ایران سایز 133 لایه7cm26×18 cmاستعلام قیمت

تفاوت کارتن پستی با کارتن معمولی

اگر بخواهیم مهم ترین تفاوت بین کارتن پستی و کارتن معمولی را نام ببریم باید به چاپ کارتن پستی و مقاومت بالای آن اشاره نماییم. بر روی کارتن های پستی آرم شرکت پست، محل نوشتن آدرس گیرنده و فرستنده، محل نصب تمبر چاپ شده است.

کارتن های پستی به دلیل آن که بین مکان های مختلف جا به جا می شوند و دائم در پروسه ی حمل و نقل هستند باید دارای استحکام و توانایی محافظت از محتویات درون خود باشند. کارتن های پستی به دلیل مقاوم بودن می توانند از وسایل در برابر آسیب های احتمالی جلوگیری نمایند.

برای خرید کارتن پستی از شرکت کارتن سازی کاراکارتن با شماره ی 09121052603 تماس بگیرید.

خرید کارتن پستی

5 ویژگی کارتن پستی

کارتن های پستی در سایز ها و الگو های تعیین شده ای در شرکت های کارتن سازی تولید می شوند. شما می توانید کارتن های پستی را در ابعاد مختلف استاندارد از بازار خریداری نمایید. اگر برای ارسال مرسولات خود سایز و اندازه ی خاصی را در نظر دارید می توانید به شرکت های کارتن سازی مراجعه کرده و در سایز و اندازه ی دلخواه سفارش ساخت کارتن پستی بدهید.

کارتن های پستی از ورق کارتن چند لایه و مقوا ساخته شده اند. ضخامت و مقاومت این کارتن ها به گونه ای می باشد که مناسب ارسال مرسولات باشد. کارتن پستی می تواند از مرسولات ارسالی شما در برابر آسیب های احتمالی محافظت نماید. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این کارتن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کارتن های پستی در ابعاد و سایز های مختلفی تولید می شوند.
  2.  معمولا کارتن های پستی از کارتن 3 لایه و 5 لایه تشکیل شده اند.
  3.  کاغذ های استفاده شده در ساخت کارتن پستی بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد. این کارتن ها در برابر رطوبت مقاوم هستند.
  4.  کارتن های پستی مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند.
  5.  کارتن پستی در طرح های مختلفی تولید می شود.

استعلام قیمت و یا خرید کارتن پستی : 09121052603

کاربردهای کارتن پستی

پس از شناخت ویژگی های کارتن پستی شاید سوالی در ذهنتان مطرح شود که کاربرد کارتن های پستی چیست و در کجا استفاده می شود؟ با پیشرفت تکنولوژی روش زندگی بشر تغییرات چشم گیری کرده است. این تغییرات و دگرگونی بر روی شیوه ی خرید نیز اعمال شده است.

امروزه ما شاهده گسترش و زیاد شدن کسب و کار های الکترونیک و آنلاین هستیم. بیشتر مردم تمایل دارند خرید های خود را به صورت الکترونیک و آنلاین انجام دهند. زیرا این نوع خرید از نظر صرفه جویی در هزینه و زمان بسیار به صرفه و کارآمد می باشد.

آنلاین شاپ ها برای ارسال محصولات خود نیاز به کارتن برای بسته بندی دارند. در این موارد کارتن های پستی بهترین انتخاب برای آنلاین شاپ ها می باشد. زیرا با داشتن محل مناسب برای آدرس گیرنده و فرستنده و همچنین جای تمبر یک بسته ی مناسب و استاندارد  برای اداره ی پست می باشد.

همچنین استحکام بالای این کارتن ها به حفظ و نگهداری مرسولات کمک فراوانی می کند. از کارتن پستی در اداره ی پست و دیگر شرکت های ارسال مرسولات نیز استفاده می شود.

خرید کارتن پستی

خرید کارتن پستی در چه سایز هایی امکان پذیر است؟

کارتن ها در سایز های مختلفی تولید می شوند اما ممکن است وسیله ی شما کوچک تر و یا بزرگ تر از سایز کارتن های آماده باشد. در این صورت انتخاب کارتن کوچک تر کاری غیر منطقی است زیرا یا وسیله در آن جا نمی شود و یا اگر هم به زور آن را در جعبه جا کنیم امکان پاره شدن کارتن بالا می رود. در چنین مواردی انتخاب کارتن بزرگ تر منطقی می باشد.

اگر کارتن بزرگ تر را انتخاب کنیم برای فیت شدن وسیله ی داخل کارتن و جا به جا نشدن آن باید از یونولیت، مشمای حباب دار و … استفاده نماییم. استفاده از چنین وسایلی باعث می شود هزینه ی بسته بندی بالا تر رود. برای جلوگیری از خرج هزینه های اضافی بهتر است کارتن را بصورت سفارشی در سایز مورد نیاز سفارش دهید تا وسیله ای می خواهید در آن قرار دهید بدون نیاز به مشمای حباب دار و یونولیت در کارتن ثابت و فیت بماند.

کارتن های پستی در ابعاد مختلفی تولید و ارائه می شود. کارتن های پستی قدیمی در 2 سایز یک و دو کیلو گیرم تولید و به بازار عرضه می شد. امروزه کارتن های پستی های جدید با آرم ایران پست در 14 سایز مختلف تولید و به مشتریان عرضه می شود که در بالای همین مطلب میتوانید انواع آن را مشاهده کنید. شما می توانید با توجه به نیاز خود کارتن های قدیمی و جدید را برای ارسال مرسولات تهیه نمایید. جهت استعلام قیمت و یا خرید کارتن پستی با شماره ی 09121052603 تماس بگیرید.

خرید کارتن پستی به صورت عمده

خرید کارتن را می هم می توانید بصورت تکی و هم عمده انجام دهید. شاید برای شما این سوال مطرح شده باشد که علت خرید عمده کارتن چیست و چه مزایایی به خرید کارتن تکی دارد؟ جواب این سوال ساده به شرح زیر می باشد:

1- هزینه ی ارسال کمتر: اگر شما کارتن را بصورت عمده سفارش دهید تنها یکبار هزینه ی ارسال داده و دیگر لازم نیست برای هر بار سفارش کارتن هزینه ی ارسال پرداخت نمایید. که این موضوع باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

2- قیمت کمتر کارتن: اگر خرید کارتن پستی را به صورت عمده انجام دهید قیمت هر کارتن برایتان با قیمت کمتری محاسبه می شود تا خرید کارتن پستی به صورت تکی و یا تعداد کم. این موضوع در خرید عمده ی هر محصول صدق می کند. شما می توانید با خرید عمده باعث کاهش هزینه های کسب و کار خود شوید.

3- نوسانات قیمت: امروزه با نوسانات زیادی که در قیمت ها ایجاد می شود و قیمت ها بصورت لحظه ای بالا می رود.  اگر خرید 1 سال کارتن خود را انجام دهید می توانید کارتن 1 سال خود را بدون نوسان قیمت تهیه نمایید که این مورد نیز می تواند باعث کاهش هزینه ها شود.

شما می توانید به صورت عمده و یا تکی از شرکت کارا کارتن خرید نمایید. شاید شما صاحب یک آنلاین شاپ هستید و برای ارسال مرسولات خود نیاز به کارتن پستی دارید. یا ممکن است تولید کننده باشید و برای بسته بندی تولیدات خود نیاز به کارتن داشته باشید. حتی اگر تنها برای اسباب کشی نیاز به کارتن برای بسته بندی لوازم منزل نیاز داشته باشید. می توانید برای خرید کارتن اسباب کشی از شرکت کاراکارتن کمک بگیرید.

شما در شرکت کاراکارتن می توانید انواع کارتن مانند: کارتن لمینتی، کارتن 5 لایه، کارتن 7 لایه، کارتن میوه و … را بیابید و با توجه به نیاز خود کارتن ها را به صورت تکی یا عمده خرید نمایید. کارتن ها به صورت عمده و در سایز دلخواه شما نیز قابل سفارش می باشند. شما می توانید سفارش خود را به صورت غیر حضوری نیز ثبت کرده و در کمترین زمان تحویل بگیرید.

خرید کارتن پستی

قیمت کارتن پستی

قیمت کارتن های مختلف در این مجموعه بسیار مناسب و به صرفه می باشد. شما می توانید قیمت محصولات شرکت کاراکارتن را با دیگر رقبای موجود در این صنعت مقایسه نمایید و سپس اقدام به خرید کنید. کیفیت بالای محصولات در کنار قیمت مناسب سبب شده مشتریان دائمی و همیشگی به سمت شرکت کاراکارتن جذب شوند.

مجموعه ی کاراکارتن همواره در تلاش است بهترین ها را برای مشتریان خود فرآهم کرده و رضایتشان را جلب نماید. زیرا مشتری مداری یکی از ارکان های اصلی این مجموعه به حساب می آید. .جهت استعلام قیمت و یا خرید کارتن پستی با شماره ی زیر تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *