درباره ما

معرفی شرکت کاراکارتن

شرکت کارا کارتن فعالیت خود را از سال 1378 در صنعت بسته بندی آغاز کرد با گذشت زمان و کسب تجربه و دانش در این زمینه در آبان ماه سال 1394 کارخانه خود را در بزرگترین شهرک صنعتی کشور در شهرک صنعتی شمس آباد تاسیس کرد تا علاوه بر خدمات مشاوره ای و ازمایشگاهی و تولید هر چه بهتر در صنعت کارتن گامی مهم در جهت رشد و کیفیت این صنعت به عرصه ظهور رساند و در این راستا تمام تلاش خودرا بکار می گیرد
الزم به ذکر است که اعالم کنیم تمامی کارتن های تولیدی با پورتکل های بهداشتی تولید میشوند.

رزومه شرکت ورق سازی و کارتن سازی کاراکارتن

معرفی و شرح ماشین آلات

خط ورق سازی

دستگاه js ماشین از عرض 811 تا عرض 221 و با سرعت 211 متر طول که یکی از بروزترین دستگاه های ورق سازی می باشد و تمام اتومات بوده و تا عرض 221 میتواند رول های کاغذ را در خود قرار دهد دستگاه js ماشین تحت لیسانس لنگستون امریکا در کشور چین تولید میشود.

دستگاه های چاپ

دستگاه های تمام اتوماتیک جدید js انالین 1 رنگ
دستگاه شهید باقری که 2 رنگ می باشد برای کارتن های با چاپ کمتر مورد استفاده قرار می گیرد
دستگاه لمینت و دایکات ، دستگاه اتوماتیک منگنه ، دستگاه برش که هر کدام توان تولید 111،21 کارتن را در ساعت دارد

سوابق همکاری

خط ورق سازی

کاراکارتن این افتخار را دارد که در این 2 دهه فعالیت با شرکت هایی همچون مینو خرمدره ، مینو شرق ، پدیده شیمی غرب ،)هوبو و رویا( ، پدیده شیمی قرن )اکتیو( ،کبریت توکلی ، آجر نسوز سهیل ، پاکسان ، گلتاش ، کورش ) اویلا فامیلا ( و … را دارد

** درصورت تمایل ضمن بازدید از امکانات این شرکت اقدامات الزم جهت شروع همکاری با ان مجموعه محترم را مبذول فرمایید .

نگاه ویژه

کارا كارتن یک مجموعه پیشرو در صنعت کارتن سازی است که سعی می کند کمی جلوتر از صنعت خود حرکت کند. در کارا كارتن سعی می شود که با استفاده از آمیخته‌ی صنعت ، هنر و علم ، ترکیبی ایجاد شود که صنعت بسته بندی در درجه عام و صنعت کارتن سازی را در درجه خاص به بلوغ بیشتر و در نتیجه کیفیت بالاتر نزدیک کند.

آنچه امروز در صنعت کارتن سازی ایران وجود دارد، متاثر از یک رفتار سنتی است که نتوانسته دین خود را به آنچه که برای آن زاده شده است، ادا کند. شرکت کارا كارتن تلاش دارد که با نگاهی متفاوت ، ادبیاتی جدید را به حوزه شرکت های کارتن سازی وارد کند. برای رسیدن به همین مقصود در کارا كارتن همه بسته بندی ها برای ما یک « بسته بندی خاص کارتنی » هستند.

کارا كارتن با این نگاه تلاش می کند تا خود را به عنوان بهترین شرکت کارتن سازی در تهران و ایران معرفی نماید تا با ارائه محصولات خود با بالاترین کیفیت ممکن ، رضایت کامل را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

چیزی که امروز به عنوان کارتن سازی در ایران وجود دارد یک صنعت کاملا سنتی با قواعدی مربوط به گذشته است. انواع کارتن بسته بندی در دنیا وجود دارد. اما اگر شما به عنوان صاحب یک کسب و کار بخواهید مانند آنچه که در دنیا وجود دارد، به بسته بندی خود اهمیت دهید، می بایست بازارها را زیر و رو کنید.

ما در کارتن لاین سعی کرده ایم چیزی فراتر از یک شرکت کارتن سازی باشیم. ما متخصص بسته بندی هستیم. با ادبیاتی خاص و رفتاری متفاوت. سعی می کنیم که انواع کارتن بسته بندی را زندگی کنیم. با شما هستیم تا یک بسته بندی خاص به شما بدهیم. چیزی فراتر از یک کارتن ساده …