ورق سازی؛ کارخانه ورق سازی، تولید کننده ورق کارتن

ورق سازی مهم ترین مرحله از پروسه ی کارتن سازی است. تمامی کارتن ها موجود ، از هر نوع و سایزی ، تشکیل شده از ورق کارتن است. این ورق کارتن ها هستند که در فرایند ورق سازی ساخته شده و به شکل مکعب در می آیند و در نهایت تبدیل به کارتن می شوند. شرکت هایی که در زمینه ی ساخت کارتن فعالیت دارند می دانند ورق سازی عضوی جدایی ناپذیر از صنعت کارتن سازی به حساب می‌آید. بدون ورق سازی عملا ساخت هیچ کارتنی امکان پذیر نخواهد بود. پس متوجه می شویم اولین ومهم ترین مرحله در کارتن سازی ، ورق سازی است. ورق کارتن ها از خمیر کاغذ ساخته می شوند که مواد اولیه اصلی آن چوب است. البته ضایعات کاغذ و کتاب و همین طور ضایعات کارتن های قدیمی نیز بخش مهمی از مواد اولیه ورق سازی را تشکیل می دهند.

ورق سازی

لیست تولید کنندگان ورق کارتن

برای دست یابی به لیست تولید کنندگان ورق کارتن می تواند با سرچ عبارت خرید/فروش ورق کارتن و یا ورق سازی در گوگل به نتایج خوبی دست پیدا کنید.کارا کارتن نیز به عنوان یکی از شرکت های هایی که در صنعت کارتن سازی و ورق سازی فعالیت می کنند ، انواع ورق کارتن ها را در انواع مختلف با بهترین کیفیت تولید کرده و با مناسب ترین قیمت نیز به مشتریان عرضه می کند. پرکاربرد ترین و پر فروش ترین انواع ورق کارتن عبارتند از ورق کارتن سه لایه ، ورق کارتن پنج لایه و ورق کارتن سینگل. البته لازم است بدانید ورق کارتن ها علاوه بر تعداد لایه ها در نوع فلوت ها و شیار ها (لاینر ها) نیز با یکدیگر تفاوت دارند که هرکدام از آنها کارایی خاص خود را دارد. همچنین با یافتن شرکت های کارتن سازی در گوگل مپس می توانید با آن ها تماس گرفته و مطلع شوید که آیا اقدام به فروش ورق کارتن ها به تنهایی نیز می کنند و یا خیر.

لیست تولید کنندگان ورق کارتن 

ورق کارتن کرافت

ورق کرافت نوعی از ورق است که به دلیل برخورداری از میزان استحکام بالا ، یکی از محبوب ترین نوع ورق ها چه در ورق سازی و چه در کارتن سازی است. کاربرد آن بیشتر برای بسته بندی اقلام ( هر چیزی می تواند باشد ) سنگین است. برای مثال اگر وارد بازار تره بار بشوید ، اکثر کارتن های میوه ای که می بینید از جنس کرافت هستند زیرا این ورق در ساخت انواع کارتن میوه کاربر دارد. . این نوع کاغذ دارای میزان لیگنین کمتری نیسب به بقیه انواع ورق ها و کاغذ ها می باشد به همین دلیل هم دارای مقاومت مکانیکی بیشتری است. این نوع ورق کارتن طی فرایندی به نام کرافت تولید می شود و به همین دلیل نام آن کاغذ کرافت گذاشته شده است. همچنین خاصیت کشسانی بالای این کاغذ باعث مقاومت بالای آن در برابر پارگی نیز می شود. با توجه به تمام موارد نام برده شده ، ورق کارتن کرافت یکی از پر کاربرد ترین انواع ورق کاغذ در ورق سازی می باشد که معمولا به رنگ قهوه ای و کاهی فروخته می شود.

ورق کارتن کرافت

ورق کارتن خام

در کارتن سازی و  ورق سازی ( تولید ورق کارتن ) ، مهم ترین مرحله خط تولید است. بدین صورت است که در ورق سازی اول از همه خمیر کاغذ از ضایعات کارتن ، چوب و دیگر مواد مورد نیاز ساخته می شود و سپس به کمک آن تولید ورق کارتن خام انجام می شود. و سپس بسته به نیاز و پلن تولیداتی ، کارتن ها در ابعاد و سایز های متفاوتی تولید می شوند. اما لازم به ذکر است که ورق کارتن نیز از انواع متفاوتی برخوردار است. جنس ورق کارتن و همچنین ساختار آن دو متغیر اصلی در دسته بندی آن به حساب می آیند. منظور از جنس ورق کارتن همان موادی اولیه ای می باشد که در ورق سازی مورد استفاده قرار گرفته است. و منظور از ساختار نیز تعداد لایه های ورق کارتن و همین طور نوع فلوت ورق ها (لاینر ها) می باشد که دارای انواع مختلفی باشد. اما به طور کلی بهتر است بدانید پر کاربرد ترین نوع ورق در کارتن سازی و ورق سازی ، ورق کارتن نوع e فلوت می باشد.

ورق کارتن خام

ورق کارتن بهداشتی

منظور از ورق کارتن بهداشتی همان ورق کارتن سیگل فیس است که دارای دو لایه می باشد. یک لایه  آن صاف و لایه دیگر لاینر می باشد. از این نوع ورق کارتن معمولا در جعبه های پیتزا به عنوان سینی زیر پیتزا استفاده می شود. همچنین در جعبه های بیسکوییت به عنوان جدا کننده ردیف ها مواردی از این قبیل. در ورق سازی این نوع ورق دارای کم ترین میزان مقاومت و استحکام بوده و نهایتا وزن 3 کیلوگرم را می تواند تحمل کند. قیمت ورق کارتن بهداشتی نیز بستگی به سایز مورد نیاز مشتری  و همین طور قیمت مواد اولیه ی به کار رفته در ساخت ورق کارتن داشته و برای استعلام قیمت های به روز بهترین راه تماس با شرکت کارا کارتن  (کارتن سازی تهران) می باشد.

ورق کارتن بهداشتی

تولید ورق کارتن

برای تولید ورق کارتن باید مراحل گوناگون و پیچیده ای طی شود. لازم به ذکر است ساخت کاغذ با ورق کارتن بسیار متفاوت است. برخی از افراد این دو را با یک دیگر اشتباه می‌گیرند. اگر بخواهیم یک ورق کارتن تولید کنیم مهم ترین ماده انواع کاغذ است. در فرآیند ورق سازی به ماده ی اولیه ی کاغذ ، ماده های دیگری ( ضایعات کاغذ ، نشاسته و …) نیز اضافه می شود که همین موضوع در آینده باعث تمایز کاغذ با ورق کارتن می شود. همان طور که قبل تر هم توضیح داده ایم ورق کارتن ها انواع مختلفی دارند که تولید هر نوع ورق کارتن بسته به مدل آن متفاوت می باشد. شرکت کارا کارتن در زمینه ورق سازی با بهره گیری از جدید ترین و به روز ترین ماشین آلات و تجهیزات قادر است تا انواع ورق کارتن را با بالا ترین کیفیت و در کوتاه ترین مدت تولید کرده و به مشتری ارسال کند.

انواع ورق کارتن

ورق کارتن از انواع مختلفی ساخته شده است که عبارتند از: کرافت، تست، تاپ وایت. ورق کارتن کرافت : ( یا به انگلیسی Kraft paper) ، نوعی از ورق است که از مهمترین مواد اولیه آن خمیر کاغذ شیمیایی است. ورق کرافت از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است و معمولا برای حمل میوه ها در بازار از کارتن هایی که از ورق کرافت ساخته شده اند استفاده می شود. از ورق کارتن پنج لایه ای هم معمولا برای بسته بندی اقلام تا وزن 45-50 کیلوگرم (یعنی اقلام سنگین) و همین طور لوازم و وسایلی که در برابر ضربه حساس هستند و احتمال شکست شان وجود دارد استفاده می شود.

قیمت ورق کارتن e فلوت

ورق های کارتن از قسمت های مختلفی ساخته شده اند که مهم‌ترین قسمت آن فلوت است. ظاهر فلوت ها مانند نمودار سینوس‌ها است. به دلیل شکل ساختاری که فلوت‌ها دارند می توانند به عنوان یک ضربه گیر عالی عمل کرده و در برابر ضربه از وسایل محافظت نمایند. فلوت ها با توجه به فاصله ی موج ها و ارتفاع موج ها در انواع مختلفی ساخته می شوند که عبارتند از: فلوتA ، فلوت B ، فلوتC ، فلوتE ، فلوت  F

دلیل اصلی محبوبیت ورق کارتن فلوتE این است که بخاطر جنسی که دارد به راحتی قابل بازیافت است و می تواند بدون دور ریز و صدمه به محیط زیست مجددا به چرخش تولید بازگردد. همچنین با گذشت زمان تا حد زیادی جای کارتن های چاپی تاشو را گرفته است. ضخامت مناسب ورق کارتن فلوتE و البته تعدادی بالای دندانه های آن باعث شده تا بستر مناسبی برای چاپ های گرافیکی روی کارتن با کیفیت بالا باشد.

قیمت ورق کارتن e فلوت

ورق کارتن پنج لایه؛ قیمت ورق کارتن پنج لایه

ورق کارتن پنج لایه دارای استحکام بالایی است. کارتن هایی که از ورق پنج لایه تولیده شده اند می توانند در برابر رطوبت، ضربه و فشار از خود مقاومت بالایی را نشان دهند. به طور معمول از کارتن پنج لایه برای بسته بندی انواع  وسایل سنگین و حجیم استفاده می شود. کارتن های پنج لایه می توانند از اجسام 20 تا 50 کیلوگرم در برابر ضربه، فشار و … محافظت نمایند. در فرآیند ورق سازی کارتن 5 لایه از 3 عدد لاینر و 2 فلوت استفاده می شود. همانطور که پیش‌تر نیز گفتیم فلوت ها ضربه گیر و محافظ های عالی ای هستند. پس می توان نتیجه گرفت که: به دلیل آن که 2 عدد فلوت در ورق کارتن 5 لایه موجود است می تواند محافظ خوبی برای وسایل به حساب آید.

ورق کارتن سه لایه

در صنعت ورق سازی برای تولید ورق کارتن سه لایه از 2 لاینر و یک فلوت استفاده می شود. فلوت موجود در ورق کارتن می تواند از وسایل در برابر ضربه و فشار محافظت نماید. اما لازم به ذکر است که این توانایی نسبت به کارتن 5 لایه | کارتن پنج لایه کمتر است.کارتن های سه لایه می توانند از اجسام با سایز کوچک تا متوسط و وزن تا حدود 20 کیلوگرم به خوبی محافظت نمایند. هم چنین قیمت ورق کارتن سه لایه و همین طور کارتن سه لایه ، در مقایسه با قیمت کارتن پنج لایه و ورق کارتن پنج لایه مناسب تر است. اما استحکام و مقاومت ورق کارتن پنج لایه را ندارد.

لیست شرکت های ورق سازی

شرکت کارتن سازی کارا کارتن یکی از معتبر ترین تولید کنندگان کارتن در تهران به حساب می آید. اگر شما برای بسته بندی محصولات خود نیاز به کارتن دارید به شما پیشنهاد می شود کارتن مورد نظر خود را از مجموعه ی کاراکارتن تهیه نمایید. در این مجموعه ورق کارتن با کیفیت تولید شده و به کمک آن کارتن هایی با تنوع بالا در ابعاد استاندارد و یا دلخواه ساخته می شود. برای استعلام قیمت و یا ثبت سفارش با شماره های درج شده در بالای صفحه سایت (09121052603)  تماس بگیرید. همچنین لازم به ذکر است که تمامی محصولات این مجموعه نه تنها به تهران و کرج ، بلکه به سراسر ایران در کوتاه ترین مدت ممکن ارسال می شود. قیمت های این مجموعه نیز هم در خصوص ورق کارتن ها و هم در خصوص انواع کارتن ها در مقایسه با سطح بازار مناسب تر است و علت آن هم فروش مستقیم و بدون واسطه ی شرکت کارا کارتن می باشد.

لیست شرکت های ورق سازی

دستگاه ورق سازی کارتن

دستگاه ورق سازی کارتن در واقع همان دستگاه هایی هستند که در کارتن سازی استفاده می شوند. چرا که مرحله اولیه ساخت کارتن ، تولید ورق کارتن است .  اما مهمترین دستگاه که که کار اصلی تبدیل مواد اولیه به خمیر کاغذ را انجام می دهد دستگاه خمیر کن کاغذ است. سایت ها و شرکت های زیادی در حال فروش این دستگاه در قیمت های متفاوت بسته به نوع آن هستند و البته نو و دست دوم بودن آن نیز در تعیین قیمتش بسیار حائز اهمیت است. در ضمن بهتر است بدانید تنها شرکت هایی قادر به تولید و  ساخت تمام انواع کارتن و ورق کارتن ها هستند که تمامی دستگاه ها را در مدل های مختلف در خط تولید کارتن سازی خود داشته باشند. کارا کارتن نیز به عنوان یکی از بزرگ ترین و پیشرفته ترین کارخانه های تولید کارتن با بهره گیری از مدرن ترین و متنوع ترین ماشین آلات در صنعت کارتن سازی قادر به تولید انواع کارتن ها و همین طور کارتن های اختصاصی مطابق با سفارش مشتریان خود می باشد.

دستگاه ورق سازی کارتن

قیمت ورق کارتن

 قیمت ورق کارتن در صنعت ورق سازی نیز همان طور که بالاتر به آن اشاره شد بسته به نوع ، جنس و همچنین ساختار و ابعاد ( سایز ) ورق ها دارد. البته برندینگ و شرکت سازنده ، واسطه ها و فروشندگان نیز در تعیین قیمت ها در ورق سازی تاثیر دارند. اما مسلما عوامل اصلی تعیین کننده ی قیمت ورق کارتن همان موارد اولیه هستند. توجه داشته باشید که با خرید از کارا کارتن هیچ واسطه ای در کار نبوده و مستقیما از کارخانه ی تولیدی خرید خود را انجام داده اید. در نتیجه هزینه ی خرید شما با قیمت به صرفه تری تمام خواهد شد به خصوص اگر خریدتان در تیراژ بالا انجام شود. بهترین کار ابتدا مشاره با متخصصان کارا کارتن و سپس ثبت سفارش خرید می باشد چرا که در بسیاری از موارد مشتری به دلیل نداشتن اطلاعات کافی اقدام به خرید کارتن پنج لایه که گران تر می باشد می کند ، در صورتی که کارتن سه لایه هم برای بسته بندی محصولات او مناسب می باشد. به همین دلیل قبل از اقدام به خرید ، بهترین کار دریافت مشاوره رایگان و سپ ثبت سفارش خرید می باشد.

تولید کننده ورق کارتن

در صنعت ورق سازی و کارتن سازی ، اگر به دنبال بهترین ها هستید باید بدانید یک تولید کننده ورق کارتن معتبر کدام است تا بتوانید با خیال راحت از نظر کیفیت ، قیمت و اعتبار و… خرید خود را انجام دهید. با یک سرچ ساده در گوگل می توانید به لیست تولید کنندگان ورق کارتن در هر شهر و منطقه ای برسید. اما نکته ای که حائز اهمیت است ، شناخت فاکتور های درست برای تشخیص یک شرکت تولید کننده خوب و معتبر است. در ادامه به تعدادی از  مهم ترین موارد این فاکتور ها اشاره می کنیم :

  1. اعتبار شرکت ورق سازی | کارتن سازی : بررسی موجود مجوز های لازم شرکت برای کسب اطمینان خاطر از معتبر بودن شرکت مورد نظر اولین قدم است.
  2. کیفیت تولیدات : برای بررسی کیفیت محصولات و تولیدات یک شرکت می توانید با در خواست نمونه کار و یا خرید جزیی و یا حتی مراجعه حضوری از کیفیت محصولات تولیدات شده اطمینان کسب کنید. البته برای تشخیص مرغوب بودن و یا نبودن کارتن ها نیز فاکتور های خاص دیگری باید مورد بررسی قرار بگیرند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.
  3. قیمت متناسب : مهم ترین مورد که باید در خصوص قیمت به آن توجه کنید این است که هیچ گاه پایین و یا حتی بالا بودن قیمت نمی تواند نشانه ای از با کیفیت بودن و یا نبودن یک محصول باشد. چیزی که باید بررسی شود، تناسب قیمت و کیفیت محصول مورد نظر است.
  4. پشتیبانی فروش مناسب : داشتن یک سیستم پشتیبانی فروش یکی از مزیت های بزرگ برای مشتریان محسوب می شود. چرا که پس از تمام شدن پروسه ی خرید اگر به هر مشکل احتمالی ای بر بخورند ، بتوانند به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را حل کنند. اگر شرکت تولیدی از سیستم پشتیبانی خوبی برخوردار نباشد ، مسلما پس از گذشت زمان با مشکل عدم رضایت مشتری بر خواهند خورد.

ورق کارتن سه لایه

ورق کارتن چیست

ورق کارتن ، همان ورق های تشکیل دهنده و سازنده ی کارتن ها در هر نوعی هستند. در واقع جنس و ساختار ورق کارتن است که نوع کارتن را مشخص می کند. چون که ورق ها از انواع مختلفی برخوردارند و مواد سازنده ی آن ها ، میزان استحکام آن ها و البته ساختارشان با یک دیگر متفاوت است. ساختار کارتن ها به انواع تک لایه ای ، سه لایه ای و پنج لایه ای تقسیم می شوند. هرچه تعداد لایه های ورق بیشتر باشد ، استحکام آن نیز بالا می رود. هم چنین همان طور که در ابتدای مطلب هم توضیح داده شد ، ورق کارتن ها از نظر نوع فلوت به چهار دسته ی اصلی تقسیم می شوند که هر کدام برای ساخت یکی از انواع کارتن مناسب بوده و کارایی خاص خود را دارا می باشد.

قیمت ورق کارتن خام

اگر به دنبال قیمت ورق کارتن خام هستید ، می توانید با تماس با شرکت کارا کارتن ، یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت های تولید کننده ورق کارتن و کارتن سازی در تهران از قیمت به روز خبر دار شوید. این شرکت با فروش بدون هیچ واسطه ای ، می تواند مناسب ترین قیمت در سطح بازار را به مشتربان خود ارائه کند. در صنعت ورق سازی قیمت ورق کارتن ها بر ساسا مخصات آن ها تعیین می شود. البته قیمت مواد اولیسه ، رندینگ شرکت و مواردی از این قبیل نیز در قیمت گذاری موثرند. اما فاکتور های اصلی تعیین کننده قیمت ، جنس ورق کارتن ، تعداد لایه های آن و همین طور نوع فلوت ورق کارتن می باشد.

ورق کارتن سه لایه

ورق کارتن سه لایه؛ قیمت ورق کارتن سه لایه

منظور از لایه ، شیار های موج دار از جنس مقوا در بین دو لایه اصلی زیر و روی ورق کارتن در صنعت ورق سازی هستند. هر چقدر تعداد این لایه های موج دار بین لایه های اصلی بیشتر باشد ، استحکام ورق و در نتیجه کارتن بالا رفته و به قدرت ضربه گیری آن نیز می افزاید. ورق کارتن سه لایه ای نیز نوعی از ورق کارتن است که دارای سه لایه میانی بوده و از نظر استحکام در سطح متوسط قرار دارد. قیمت ورق کارتن سه لایه در ورق سازی همانطور که پیش تر هم توضیح دادیم بستگی به متغیر های زیادی دارد که مهم ترین آنها عبارت اند از : جنس ورق که می تواند از مواد اولیه مختلفی ساخته شده باشد . کرافت، تست و تاپ وایت نیز از محبوبت ترین و رایج ترین آنها هستند (که نوع کرافت رو قبلا توضیح دادیم در ابتدای مطلب). شرکت سازنده و فروشنده  و …. نیز تاثیر کمی در قیمت فروش دارند.

قیمت دستگاه ورق سازی کارتن

دستگاه های زیادی در صنعت ورق سازی و کارتن سازی مورد استفاده قرار می گیرند. برای استعلام قیمت باید ابتدا نام و مدل دستگاه مورد نظر خود را مشخص کنید. همان طور که می دانید ورق کارتن ها انواع زیادی دارند و برای ساخت هر مدل از آن ها دستگاه خاص خود نیاز است. اما همواره دقت داشته باشید که اگر کارخانه کارتن سازی خود را به تازگی راه اندازی کرده اید تنها به خرید دستگاه ها و ماشین آلات ضروری اکتفا کرده و به مرور زمان ماشین آلات خود را تکمیل کنید چرا که در صنعت کارتن سازی ، هزینه کردن زیاد در ابتدای کار چندان صحیح نمی باشد.

خرید کارتن پنج لایه؛ خرید کارتن سه لایه

در خصوص ورق سای لازم است بدانید که ورق ها علاوه بر نوع ساختار ، از نظر تعداد لایه ها نیز دسته بندی می شوند. دسته ی اول ورق های پنج لایه ، دسته دوم ورق های سه لایه و دسته سوم ورق های تک لایه ای یا به اصطلاح سینگل. البته لازم به ذکر است که ورق های هفت لایه ای نیز وجود دارند اما به دلیل اینکه خیلی مورد استفاده قرار نمی گیرند ، زیاد حرفی از آن ها به میان نمی آید. خرید کارتن پنج لایه یکی از بهترین گزینه ها برای حمل و بسته بندی کالا های با ارزش و حساس است. به طور کلی هر چیزی که باید از ضربه و رطوبت دور باشد ، می تواند توسط کارتن 5 لایه ای بسته بندی شود. برای خرید کارتن سه لایه با بالاترین کیفیت ، می توانید به سایت کارا کارتن مراجعه کرده و از بخش تماس با ما و یا قسمت ثبت سفارش کارتن های مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. همچنین برای اطلاع از قیمت چاپ ساک دستی میتوانید با لمون تماس بگیرید.

خرید کارتن لمینتی

کارتن های لمینتی در واقع کارتن های 3 لایه و 5 لایه ای هستند که لایه بیرونی آنها با پوستری روکش یا در اصطلاح فنی لمینت می شود. این نوع کارتن ها در صنعت کارتن سازی بسیار محبوب هستند.
از مزایای کارتن لمینتی نسبت به کارتن های چاپی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- داشتن ظاهری گیرا و جذاب نسبت به کارتن های چاپی
2- امکان اجرای بدون محدودیت انواع طراحی و استفاده از رنگ های خاص
3- مقاومت بالاتر جعبه لمینتی نسبت به کارتن های چاپی به دلیل اضافه شدن پوستر به لایه های کارتن
4- آزادی عمل فوق العاده برای استفاده از خدمات و افکت های چاپی مانند پوشش ورنی، پوشش UV، سلفون کشی، طلاکوب، چاپ برجسته و …
5- شرکت کارتن سازی و بسته بندی کارا كارتن برنامه ویژه‌ای برای شما در سفارش کارتن لمینتی خواهد داشت.

خرید کارتن لمینتی از کارا کارتن با کمترین قیمت و بالا ترین کیفیت به دلیل حذف واسطه ها امکان پذیر بوده و همه روزه برای استعلام قمت و دریافت اطلاعات می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.

خرید کارتن پستی

خرید کارتن پستی معمولا به دلیل تیراژ بالا و همین طور تنوع بالا در سفارشات فقط باید از کارخانه های بزرگ و معتبر صورت بگیرد. چرا که تمامی کارخانه ها تنوع زیادی برای ساخت هر گونه کارتن را ندارند و در اداره ی پست نیز به دلیل مختلف و متنوع بودن سایز بسته های پستی ، انواع مختلف کارتن ها مورد نیاز است. همچنین برای آماده شدن هر چه سریع تر سفارش نیز کارخانه های بزرگ بهترین انتخاب می باشند چرا که با داشتن دستگاه ها و کادر متخصص بیشتر می توانند سفارشات مشتری را در اسرع وقت به دستش برسانند.

خرید ورق کارتن با کیفیت بالا

شرکت کارا کارتن تولید کننده انواع کارتن با کیفیت بالا و قیمت مناسب بدون واسطه ، آماده ارائه محصولات خود به مشتریان است. همچنین خدمات ارسال این شرکت برای همشهریان تهران و کرج نیز موجود است. اگر نیاز به مشاوره برای خرید داشته باشید هم می توانید به یکی از طرق موجود در صفحه ارتباط با ما در سایت، یا با شماره های ۰۹۱۲۱۰۵۲۶۰۳، ۰۲۱۲۶۴۲۰۷۴۹،  ۰۲۱۲۶۴۲۰۱۵۵ با این شرکت تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *