کارتن میوه

کارتن میوه یکی از بهترین وسیله ها برای بسته بندی میوه ها و یکی از انواع کارتن بسته بندی به حساب می آیند. همه ی میوه ها دارای بافتی نرم بوده که با وارد شدن کمی فشار میوه ها له می شوند. کارتن ها یک محافظ عالی برای میوه ها به حساب می آیند. معمولا کارتن های میوه ارتفاع کمی دارند زیرا باید تنها یک ردیف میوه یا نهایت دو ردیف میوه در آن قرار بگیرد. اگر مقدار زیادی میوه در یک کارتن قرار دهیم باعث می شود به میوه ها فشار زیادی آمده و آن ها له شوند. برای جلوگیری از چنین مشکلی کارتن سازی کاراکارتن برای بسته بندی میوه ها کارتن هایی مستحکم با دیواره های کوتاه تولید کرده است.

کارتن میوه

قیمت کارتن میوه

قیمت کارتن میوه نیز به دلیل وجود تنوع بالا در انواع کارتن ، با توجه به ساختار آن تعیین می شود. کارتن های پنج لایه ای از ضخامت و استحکام بیشتری برخوردارند. در نتیجه اگر میوه ی مورد نظر شما سنگین است ، بهتر است از کارتن پنج لایه استفاده کنید. بنایر این کارتن ها باید بر اساس استاندارد و کاملا اصولی ساخته شوند.

یک نکته ی دیگر که در ساخت کارتن باید به آن توجه زیادی شود این است که: 4 گوشه ی کارتن باید دارای ارتفاع داخلی بیشتری باشد.زیرا اگر بخواهیم کارتن های میوه را بر روی هم قرار دهیم این 4 گوشه مانند ستون عمل کرده و وزن را در سازه ی کارتن تقسیم می کند. این مسئله باعث کاهش فشار روی میوه ها می شود.

یک محصول هر چقدر هر که با کیفیت باشد اما اگر بسته بندی مناسبی نداشته باشد مورد توجه زیادی قرار نمی گیرد. بسته بندی محصول مانند ویترین یک مغازه عمل می کند و معرفی کننده ی محتوای درون خود می باشد. پس برای برند شدن و دیده شدن محصولات خود حتما از یک بسته بندی مناسب و شیک استفاده نمایید.

قیمت کارتن میوه

کارتن میوه تهران

شرکت کارا کارتن به عنوان شرکت کارتن سازی تهران ، کارتن های تولیدی خود را به تمام تهران و همین طور سراسر ایران ارسال می کند. اگر ساکن تهران هستید که می توانید با مراجعه حضوری خرید خود را انجام دهید و یا در محل مورد نظر خودتان کارتن ها را تحویل بگیرد. اما اگر در شهرستان ها هستید می توانید با خرید آنلاین سفارشات خود را ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. در صورتی که نمی توانید تصمیم بگیرید کدام نوع کارتن برای شما مناسب تر است نیز می توانید از کارا کارتن مشاوره رایگان دریافت کنید.

کارتن میوه تهران

خرید کارتن میوه

امروزه خرید کارتن میوه نیز مانند تمامی خرید های روزمره می تواند تماما به صورت آنلاین و در بستر اینترنت صورت بگیرد. سایت کارا کارتن ، به عنوان بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت کارتن سازی تهران محصولات خود را اعم از کارتن های سه لایه  و پنج لایه ، لمینتی و … هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین به فروش می رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت می توانید به یکی از شماره ها ی موجود در بخش تماس با ، تماس بگیرید.

کارتن میوه فروشی

کارتن میوه فروشی

کارتن میوه فروشی یکی دیگر از محصولات شرکت کالا کارتن است. کارتن های میوه در این شرکت با توجه به میوه ی مورد نظر ساخت و تولید می شوند. همان طور که می دانید تمام میوه ها جنس و ساختار ( از نظر سختی و لطیفی) یکسانی ندارند. از طرفی وزن آن ها نیز متفاوت است. بنابر این استفاده از یک کارتن میوه یکسان برای همه ی انواع میوه ها صحیح و استاندارد نبوده و می تواند باعث خراب شدن میوه ها شود.

استعلام قیمت ورق کارتن

استعلام قیمت ورق کارتن و انواع کارتن ها مانند کارتن میوه ، کارتن لمینتی ، کارتن دایکاتی ، کارتن اختصاص ، کارتن فلکسو و … با تماس تلفنی با شرکت کارتن سازی کارا کارتن امکان پذیر است. همان طور که می دانید فاکتور های زیادی وجود دارند که قیمت انواع کارتن ها با توجه به آن ها تعیین و مشخص می شود. مهم ترین آن ها نیز نوع کارتن می باشد که تعدادی از آن ها را نام برده ایم. بعد از مشخص شدن نوع کارتن ، تعداد لایه های تشکیل دهنده ی کارتن ، نوع لاینر ها و فلوت های موجود در بین لایه های ورقه های کارتن ، مواد اولیه ی به کار رفته در ساخت خمیر کاغذ سازنده ی کارتن ، نوع الگو برداری و برش کارتن و همین طور نوع اتصالات کارتن و در آخر نوع چاپ کارتن و همچنین سایز و ابعاد کارتن ،  مواردی هستند که در قیمت گذاری انواع کارتن تاثیز بسزایی دارند.

در خصوص تعداد لایه ها همان طور که می دانید هر چه کارتن تعداد لایه های بیشتری داشته باشد از مقاومت بیشتری نیز برخوردار است. و به همین دلیل قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. در خصوص نوع فلوت و لاینر ها نیز این موضوع صدق می کند. به طور کای پر کاربرد ترین نوع فلوت ، نوع e می باشد که کاربرد بسیار زیادی در کارتن سازی دارد و دارای سطحی بسیار صاف و البته مقاوم می باشد که باعث می شود بهترین و مناسب ترین سطح برای انجام لمینت کارتن را داشته باشد. در خصوص مواد اولیه نیز باید گفت که جنس کارتن را مواد اولیه ی آن مشخص می کند. در بسیاری از کارخانه ها با استفاده ی بیش از حد از ضایعات کارتن های قدیمی در تولید کارتن های جدید ، کیفیت کارتن ها را به حداقل رسانده و سود بشتری نیز می کنند. به همین دلیل کنترل کیفیت کالا قبل از ثبت سفارش الزامی می باشد.

نوع الگو برداری و برش کارتن ها نیز بسیار حائز اهمیت است. برای مثال کارتن های آماده که دارای سایز های استاندارد هستند از قیمت های بسیار مناسب و کمتری نسبت به دیگر انواع کارتن ها برخوردارند. اما کارتن های اختصاصی و دایکاتی که معمولا دارای ابعاد و اشکال متفاوت بوده و برش آن ها از الگوهای خاصی پیروی می کند ، قیمت ها ی به مراتب بالاتری خواهند داشت. در خصوص نوع چاپ نیز اول باید به این موضوع دقت کرد که کارتن دارای چاپ هست و یا خیر. مسلما کارتن های بدون چاپ قمت های کمتری دارند چرا که انجام هرگونه چاپ روی کارتن ها دارای قیمتی مجزا می باشد. اما نوع چاپ نیز در قیمت آن موثر است. گران ترین و همین طور زیبا ترین نوع چاپ ، چاپ لمینتی می باشد.

 

خرید کارتن میوه ارزان

شرکت کاراکارتن می تواند کارتن میوه را با توجه به خواست و سلیقه ی مشتری در طرح و اندازه ی متفاوت تولید کند.برای صادرات میوه، صادر کنندگان باید به چند نکته برای تهیه ی کارتن توجه نمایند. مانند: استحکام بالای کارتن، ابعاد مناسب و استاندارد، طراحی زیبا و شیک، هزینه ی معقول و … .به دلیل تقاضاهای گوناگون، تولید کنندگان کارتن نیز سعی می کنند محصولات متنوع تر و مطابق با خواست مشتری تولید و به بازار عرضه کنند.برای خرید انواع کارتن می توانید با شرکت کاراکارتن تماس بگیرید.

کارخانه ی کارتن سازی کاراکارتن تولید کننده بوده. به همین دلیل بدون واسطه و با نازل ترین قیمت کارتن ها را به دست مشتری می رساند.کارتن های تولیدی در شرکت کاراکارتن بسیار محکم و با کیفیت می باشد.برای ثبت سفارش با شماره ی درج شده در صفحه تماس بگیرید.

انواع کارتن میوه ی صادراتی

1- کارتن 5 لایه | کارتن پنج لایه

2- کارتن با درب کیبوردی

3- کارتن با درب و زیره

4- کارتن پلیت

 

کارتن انار

در ادامه ی توضیحات بالا باید بدانید که انار به دلیل سفت بودن نیاز به کارتن ضخیمی برای بسته بندی ندارد زیرا به راحتی و با کوچک ترین ضریه ها ، مشکلی برایش یه وجود نمی آید. اما از آنجایی که وزن این میوه نسبتا بالا می باشد ، کارتن انار باید حتما از استحکام کافی برخوردار باشد.

کارتن بادمجان

کارتن بادمجان

کارتن بادمجان یکی دیگر از انواع کارتن میوه می باشد که با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در شرکت کارتن سازی کارا کارتن تولید شده و به سراسر کشور ارسال می شود. قیمت کارتن میوه در کارتن سازی تهران (کاراکارتن) به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه بسیار مناسب بوده و مشتریان می توانند کارتن های مورد نیاز خود را در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت از این مجموعه تهیه کنند. کارخانه کارتن سازی کاراکارتن بابهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها می تواند انوان کارتن میوه اعم از کارتن انار ، کارتن خرما ، کارتن لیمو و … را بالاترین میزان استحکام و مقاومت در برابر ضربه و رطوبت در کمترین زمان تولید و به مشتری ارسال کند.

قیمت کارتن ناول

قیمت کارتن ناول که در واقع منظور از ناول نوعی پرتقال است ، بستگی به قیمت پایه ی کارتن میوه و همین طور مشخصات مورد نظر شما برای تولد کارتن ها دارد. هرچه کارتن های محکم تر و با لایه های بیشتری سفارش دهید ، به همان میزان قیمت کارتن میوه نیز بالا تر می رود. در ضمن لازم به ذکر است که اگر چاپ خاصی برای روی کارتن ها مد نظر داشته باشید ، بسته به نوع چاپ ، به قیمت کارتن ناول می افزاید.

کارتن میوه شهریار

کارتن میوه شهریار

اگر به دنبال خرید کارتن میوه شهریار هستید ، باید بدانید کارا کارتن تمام محصولات خود را به سطح کرج و تهران ارسال می کند. و شما می توانید بدون صرف و وقت ، کارتن های خریداری شده را  در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. همچنین می توانید به صورت حضوری به کارخانه و یا دفاتر فروش این شرکت رفته و سفارش خرید خود را ثبت کنید.

قیمت انواع کارتن

قیمت انواع کارتن دقیقا بستگی به نوع و مدل کارتن دارد. کارتن ها از نظر جنس ورقه ها ، تعداد لایه ها ، نوع فولوت ها و همین طور چاپ روی کارتن ها بستگی دارد.  هر چه تعداد لایه های ورقه ی سازنده ی کارتن بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود. از طرفی وجود چاپ روی کارتن انتخابی بوده و در صورت سفارش چاپ ، مبلغی هم لالت آن بر روی قمت کارتن اضافه می شود.

 

شرکت کارا کارتن تولید کننده ی انواع کارتن در اندازه ها و کاربرد های مختلف و همچنین با کیفیت بالا بوده که همواره مورد توجه مشتریان خود می باشد.

شما می توانید برای استعلام قیمت و همچنین ثبت سفارش با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید:

09121052603

 
5 کاربرد اصلی کارتن ها

1- بسته بندی میوه داخل کارتن باعث می شود مراحل حمل و نگهداری میوه راحت تر باشد.

2- اگر بخواهیم میوه ها را روی هم ریخته و با کارتن بسته بندی نکنیم به میوه های زیرین فشار واردشده و باعث له و خرابی میوه می شود.

کارتن های میوه به میوه ها با حجم بالا نظم می دهند. این نظم باعث راحتی در جا به جایی میوه ها نیز می شود.

3- میوه ها با بسته بندی کارتن آراسته تر می باشد. هر چه زیبایی و آراستگی بسته بندی یک محصول بیشتر باشد، مشتریان بیشتری را نیز جذب می کند.

در واقع می توان گفت زیبایی و شیک بودن کارتن میوه نقش اساسی در بازاریابی و فروش میوه ها دارد.

4- کارتن ها همواره از میوه ها در مقابل آسیب های احتمالی جلوگیری می کنند.

5- کارتن ها به علت ساخته شدن از ضایعات درختان برای طبیعت به اندازه ی پلاستیک ها مضر نمی باشند. به همین دلیل استفاده از کارتن میوه بهتر از استفاده از جعبه های پلاستیکی می باشد.

5 ویژگی ی کارتن میوه

1- سازگار با محیط زیست بوده و به طبیعت آسیب نمی زند. کارتن ها قابل بازیافت می باشند و پس از استفاده به زباله تبدیل نمی شوند. از کارتن های استفاده شده کارتن جدید تولید می شود.

2- بر روی کارتن های مخصوص میوه سوراخ هایی تعبیه شده که باعث تازه ماندن میوه می شود. این کارتن ها هوا را در خود جریان داده و مانع از کپک زدن میوه می شوند.

3- وزن کارتن ها بسیار کم می باشد. همین امر باعث شده به وزن میوه ها در بسته بندی اضافه نشود.

4- این کارتن ها بسیار مستحکم و قوی می باشند. به همین دلیل می تواند از میوه ها در برابر فشار و آسیب محافظت نماید.

برخی از میوه ها نرم و مستعد له شدن می باشند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می شود سطح کارتن را با پوشال بپوشانید. سپس میوه ها را روی آن قرار دهید تا مانع از له شدن میوه شوید.

5- چاپ لمینت روی کارتن های میوه به زیبایی این کارتن ها می افزاید. گرچه چاپ روی کارتن، قیمت کارتن را افزایش میدهد اما با توجه به خوشایند مشتریان، این هزینه به راحتی جبران میشود.

 

5 ویژگی کارتن میوه صادراتی

1- استحکام

کارتن میوه صادراتی باید دارای استحکام بالایی باشند. کارتن بسته بندی میوه صادراتی باید توانایی محافظت از میوه و سبزی را در مسیر انتقال به کشور های دیگر داشته باشد.

برای صادرات کاهو و کلم آن ها را نیمه فریز کرده تا موقع رسیدن به مقصد پلاسیده نشود. باید در کارتن سازی کارتن های صادراتی از فرآیند چاپ لمینتی استفاده شود. زیرا کارتن های لمینتی رطوبت را جذب نمی کنند. بنابر این گزینه ی خوبی برای بسته بندی صیفی جات نیمه فریز شده می باشد.

سبزیجات نیمه فریز ممکن است در مسیر حمل و نقل کمی ذوب شده و به کارتن نم پس دهد. که این امر موجب خرابی و آسیب رسیدن به کارتن می شود. البته میوه های سبک تر را میتوان در کارتن های نازکتری چون کارتن سه لایه نیز بدون هیچگونه نگرانی بسته بندی کرد.

2- زیبایی

زیبایی بسته بندی بسیار مهم بوده و اگر از بسته بندی و طرح مناسب استفاده کند، باعث بالا رفتن فروش شما نیز می شود.

کارتن لمینتی با ظاهری زیبا و شیکی که دارد نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب می کند. همین امر باعث جذب مشتریان نیز می شود.

برای چاپ بر روی کارتن میوه صادراتی از روش لمینت کارتن استفاده می شود زیرا این روش زیبایی و کیفیت بالایی دارد. همچنین باعث افزایش استحکام کارتن نیز می شود.

3- چاپ لوگو

شما می توانید  لوگوی برند خود را به زیبایی بر روی کارتن بسته بندی میوه چاپ نمایید. این کار باعث  شناخته تر شدن برند شما نیز می شود. چاپ لوگوی شیک بر روی کارتن محصولات می تواند به شما در بازاریابی

4- طرح انتخابی

برای طراحی کارتن های صادراتی باید دقت کنید طرح و رنگ انتخابی برای کارتن با فرهنگ و روحیات کشور مقصد مطابقت داشته باشد. تا بتواند مشتریان را به خود جذب نماید.

برای طراحی کارتن باید سلیقه، فرهنگ و نظر کسانی که می خواهید به آن ها کالا بفروشید را در نظر بگیرید. زیرا هرچقدر بتوانید توجه آن ها را جلب کنید در بازاریابی محصول نیز موفق تر هستید.

5- اهمیت استفاده از کارتن میوه

استفاده از کارتن میوه های صادراتی بسیار مهم می باشد. اگر برای صادرات میوه از کارتن با کیفیت استفاده نکنیم ممکن است در پروسه ی حمل و نقل به میوه ها آسیب وارد شود.

 

انواع کارتن بسته بندی

کاربرد اصلی کارتن ها بسته بندی است. با توجه به چیزی که قرار است بسته بندی بشود ، کارتن های متفاوتی متناسب با همون کالا تولید می شود. برای مثال جهت بسته بندی و حمل ظروف سنگین و شکستنی ، استفاده از کارتن های تک لایه ای یا به اصطلاح سینگل اصلا مناسب نیست. کارتنی مناسب است که تعداد لایه های بیشتر و در نتیجه مقاومت و استحکام بیشتری نیز داشته باشد.

قیمت کارتن انار

قیمت کارتن انار نیز تفاوتی با کارتن دیگر میوه ها ندارد. برای استعلام قیمت به روز بهتر است به فروشگاه سایت مراجعه کرده و یا با شماره 09121052603 تماس حاصل نمایید. اما همواره در نظر داشته باشید که شرکت کارا کارتن تمامی کارتن ها و محصولات خود را بدون واسطه به فروش می رساند که این یعنی دست دلالان در بازار کوتاه شده و مشتری می تواند خرید را با مناسب ترین قیمت ممکن انجام دهد.

 

قیمت کارتن لیمو

قیمت کارتن ساده
خرید کارتن
خرید کارتن سه لایه
قیمت کارتن مقوایی

قیمت کارتن مقوایی نیز مانند تمامی انواع کارتن ها با توجه به مشخصاتی نظیر سایز کارتن ، جنس آن ، نوع چاپ و تعداد لایه های آن تعیین می شود. هرکدام از انواع کارتن دارای کارایی ها و کاربرد های مخصوص به خود می باشد. بنابراین برای خرید کارتن ابتدا باید مشخصات دقیق آن را مشخص کنید. اگر در این زمینه نیاز به مشاروه و یا کسب اطلاعات بیشتر دارید می توانید با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.

خرید کارتن پنج لایه

سخن پایانی

اگر به دنبال یک شرکت معتبر کارتن سازی در تهران هستید ، شرکت کاراکارتن گزینه بسیار مناسبی برای شما است. زیرا علاوه بر تهران تولیدات خود را به تمام نقاط ایران صادر کرده و همواره پاسخگوی مشتریان عزیز است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *