کارتن فلکسو

کارتن فلکسو

کارتن فلکسو یکی از انواع کارتن ها می باشد که دارای چاپ فلکسو می باشد و به همین دلیل کارتن فلکسو نام گذاری شده است. این نوع چاپ با استفاده از مرکبی که سریعا خشک می شود و به کمک یک غلتک دوار انجام می شود. اکثرا چاپ روی بسته بندی موادی غذایی از این نوع چاپ می باشد. خرید کارتن فلکسو از شرکت کارتن سازی کاراکارتن با کمترین قیمت و بالا کیفیت ممکن بوده و جالب است بدانید که به صرفه ترین نوع چاپ در حال حاضر چاپ فلکسو می باشد و قیمت کارتن فلکسو ، قیمت به مراتب کمتری نسبت به کارتن لمینتی دارد.

کارتن فلکسو

قیمت کارتن فلکسو

قیمت کارتن فلکسو نیز مانند تمامی انواع کارتن ، با توجه به جنس کارتن ، مدل و سایز آن مشخص می شود. اما اگر تنها از نظر چاپ بخواهیم قیمت کارتن فلکسو را بررسی کنیم مب توان گفت که این چاپ کمترین میزان قیمت را نسبت به انواع چاپ دیگر داشته و در عین حال بسیار کار آمد نیز می باشد. به همین دلیل محبوب ترین نوع چاپ محسوب می شود.

چاپ فلکسو

چاپ فلسکو با استفاده از یک ورقه ژلاتینی که دور یک غلتک مدور پیچیده شده است انجام می شود. رنگ استفاده از شده در این نوع چاپ نوعی مرکب است که خیلی سریع خشک می شود. این نوع چاپ روی کاغذ ، پلاستیک  و حتی پارچه نیز انجام می شود. اگر قصد انجام چاپ فلکسو روی کارتن دارید، می توانید با یکی از شماره ها درج شده در سایت کارا کارتن تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

چاپ فلکسو

کارتن لمینتی

کارتن های لمینتی در واقع کارتن های 3 لایه و 5 لایه ای هستند که لایه بیرونی آنها با پوستری روکش یا در اصطلاح فنی لمینت می شود. این نوع کارتن ها در صنعت کارتن سازی بسیار محبوب هستند. از مزایای کارتن لمینتی نسبت به کارتن های چاپی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • داشتن ظاهری گیرا و جذاب نسبت به کارتن های چاپی
  • امکان اجرای بدون محدودیت انواع طراحی و استفاده از رنگ های خاص
  • مقاومت بالاتر جعبه لمینتی نسبت به کارتن های چاپی به دلیل اضافه شدن پوستر به لایه های کارتن
  • آزادی عمل فوق العاده برای استفاده از خدمات و افکت های چاپی مانند پوشش ورنی، پوشش UV، سلفون کشی، طلاکوب، چاپ برجسته و …
  • شرکت کارتن سازی و بسته بندی کارا كارتن برنامه ویژه‌ای برای شما در سفارش کارتن لمینتی خواهد داشت.

کارتن اختصاصی

کارتن اختصاصی کارتنی است که با کارتن فلکسو متفاوت بوده و ابعاد و جنس و ساختار و تمام مشخصات به صورت پیش فرض نبوده و مشتری تمام موارد رو مشخص می کند. به این دسته از کارتن ها که قالب و اندازه از پیش تعیین شده ای ندارند و تمامی خصوصیات آن ها با توجه به سفارش مشتری تعیین می شود را کارتن اختصاصی می گویند.

چاپ کارتن

چاپ کارتن به صورت های مختلفی روی کارتن انجام می شود برای مثال کارتن های که داری چاپ فلکسو هستند ، کارتن قلکسو و کارتن هایی که دارای چاپ لمینتی هستند نیز کارتن لمینتی می باشند. انتخاب نوع چاپ بسته به محصول مورد نطر و نوع بسته بندی و نیاز مشتری تعیین می شود.

قیمت دستگاه کارتن سازی

با توجه به تنوع بالا در دستگاه ها و ماشین آلات در صنعت کارتن سازی نمی توان قیمت ثابتی بیان کرد. به همین دلیل برای استعلام قیمت انواع دستگاه ها بهترین کار مراجعه به سایت کارخانه های سازنده می باشد.

آموزش چاپ فلکسو

قیمت دستگاه فلکسو کارتن سازی

 

 

 

کارتن سازی
کارتن سازی تهران

شرکت کارا کارتن فعالیت خود را از سال 1378 در صنعت بسته بندی آغاز کرد با گذشت زمان و کسب تجربه و دانش در این زمینه در آبان ماه سال 1378 کارخانه خود را در بزرگترین شهرک صنعتی کشور در شهرک صنعتی شمس آباد تاسیس کرد تا علاوه بر خدمات مشاوره ای و ازمایشگاهی و تولید هر چه بهتر در صنعت کارتن گامی مهم در جهت رشد و کیفیت این صنعت به عرصه ظهور رساند و در این راستا تمام تلاش خودرا بکار می گیرد.

کارخانه کارتن سازی
ورق سازی
کارتن میوه
کارتن لمینتی
کارتن سه لایه
کارتن 5 لایه | کارتن پنج لایه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *