خرید کارتن

خرید کارتن با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده کارا کارتن

خرید کارتن اسباب کشی

اگر برای اسباب کشی خود به کارتن نیاز پیدا کردید، بهتر است کارتن های مناسب برای بسته بندی لوازم خود را خریداری کنید. در گذشته سوپر مارکت ها کارتن های خالی خود را به متقاضیان می فروختند اما امروزه بهتر است مستقیما از کارخانه کارتن سازی این کارتن ها را سفارش دهید. سفارش مستقیم کارتن از کارخانه کارتن سازی مزایای زیر را دارد:

  • قیمت مناسبتر
  • تحویل سریع و راحت
  • ابعاد دلخواه

گاهی برای بسته بندی برخی وسایل، کارتن با سایز دلخواه را پیدا نمی شود. مزیت خرید از کارخانه کارتن سازی این است که هر سایزی که مد نظر شما باشد را در اختیار شما قرار می دهد. ضمنا سیستم فروش مستقیم به مشتریان، باعث شده است که کارتن ها در راحتترین و سریعترین زمان ممکن به دست مشتریان عزیز برسد. بنابراین از خرید مستقیم از کارخانه نترسید و سفارش خود را انجام دهید. کارتن ها به سرعت به درب منزل یا محل کار شما میرسند.

تلفن تماس برای سفارش کارتن: ۰۲۱۲۶۴۲۰۱۵۵

خرید کارتن مقوایی

کارتن هایی که سفارش میدهید ، از جنس مقوا هستند بهتر است این نکته را در نظر بگیرید که همه مقوا ها مثل هم نیستند. برخی ضخیم تر و بخری نازک تر هستند. کارتن های مقوایی ضخیم معمولا از 5 لایه تشکیل شده اند و به کارتن پنج لایه معروف هستند. اگر قصد حمل بارها یا وسایل سنگین را دارید بهتر است از این نوع کارتن ها یعنی 5 لایه سفارش دهید. کارتن های نازک معمولا از 3 لایه تشکیل شده اند و به کارتن سه لایه معروف هستند.

اگر قصد حمل بارها یا وسایل نسبتا سبک را دارید بهتر از این کارتن ها یعنی کارتن سه لایه استفاده کنید. علت اینکه بهتر است خرید کارتن را مستقیم از شرکت کارتن سازی انجام دهید همین است. زیرا این شرکت ها کارتن را به تفکیک ضخامت و با قیمت مناسب برای شما ارسال میکنند.

خرید کارتن
خرید کارتن

انواع کارتن

کارخانه کارتن سازی کاراکارتن ، انواع کارتن ها برای مصارف مختلف را تولید میکند. این کارتن ها به طور خلاصه به دسته های زیر تقسیم بندی میشوند:

درباره کارتن 3لایه و کارتن 5لایه صحبت کردیم اما کارتن لمینتی چیست. کارتن لمینتی یکی از انواع کارتن است که روی آن عکس چاپ میکنند. اگر قصد انجام بیزینس یا تجارت و بسته بندی محصولات خود را دارید بهتر است نام تجاری خود را روی کارتن خود چاپ کنید.

خرید کارتن از کارخانه به صورت مستقیم

برای خرید مناسبترین کارتن بهتر است خرید خود را از کارخانه ای که تخصصش تولید کارتن است انجام دهید. علت این است که اشتغال مداوم ما به ساخت کارتن ، ما را در ساخت کارتن حرفه ای کرده است. این بدین معنی است که میتوانیم بهترین کارتن ها را با بهترین کیفیت و در عین حال کمترین قیمت روانه بازار کنیم. بنابراین به شما پیشنهاد میکنیم که سفارش کارتن های خود ، حتی سفارش کارتن سازی خود را به ما بسپارید و خیالتان از بابت قیمت و کیفیت راحت باشد.

خرید کارتن میوه

کارخانه کارتن سازی کارا کارتن طراحی های متنوع و زیبایی را برای کارتن های میوه ارائه داده است. اگر شما در کار میوه هستید و به دنبال کارتن مناسب برای بسته بندی میوه خود هستید کاراکارتن پیشنهاد های جذابی برای شما دارد. کارتن های میوه دارای طراحی های خاصی هستند. بسته به اینکه چه میوه ای را برای بسته بندی در نظر دارید، شکل این کارتن ها میتواند متفاوت باشد.

انتخاب بهترین کارتن

هنگام خرید کارتن دقت کنید که بهترین کارتن مناسب کار خود را پیدا کنید. بهترین کارتن مناسب کار شما بستگی به عوامل زیر دارد:

  • حجم وسیله
  • وزن وسیله

ممکن است کارتن شما حجم بزرگی داشته باشد، اما وزن کمی داشته باشد. در این صورت بهتر است از کارتن سه لایه استفاده کنید که ابعاد کمی بزرگتر از وسیله شما داشته باشد. اندازه بزرگتر کارتن برای این است که اگر بخواهید داخل کارتن ، روزنامه بگذارید تا وسیله آسیب نبیند ، روزنامه جا شود. اندازه مساوی وسیله و کارتن ممکن است برای شما مشکل ساز شود.

ممکن است کارتن شما حجم بزرگی نداشته باشد اما وزن زیادی داشته باشد. در این صورت بهتر است از کارتن 5 لایه استفاده کنید. کارتن های 5 لایه به دلیل به کار رفتن 5 لایه در ساخت آن دارای ساخت محکم تری نسب به کارتن های 3 لایه هستند.

ممکن است کارتن شما وزن و حجم بالایی داشته باشد، در این صورت اگر کارتن 5 لایه از ضخامت کافی برای وسیله شما برخوردار نبود ، بهتر است سفارش کارتن 7 لایه بدهید تا برای شما ارسال کنیم. کارتن های 7 لایه نسبت به کارتن های 5 لایه دو لایه اضافی دارند. همین دو لایه اضافه استحکام کارتن را بسیار افزایش میدهد و دیگر نیاز نیست نگران پاره شدن کارتن خود باشید.

خرید کارتن
خرید کارتن

خرید انلاین کارتن مقوایی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی خیلی از کارها به صورت دیجیتال و اینترنتی انجام می شود. نحوه ی خرید کردن نیز از این قافله مستثنا نبوده است. مجموعه ی کاراکارتن برای رفاه حال مشتریان و سهولت در سفارش امکان سفارش آنلاین را برای مشتریان به مجموعه اضافه کرده است. شمامی توانید هر کارتنی که نیاز دارید را به صورت تلفنی در شرکت کاراکارتن ثبت سفارش کرده و در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید.

با داشتن امکان سفارش غیر حضوری افراد می توانند در هر جای ایران که هستند کارتن هایی با کیفیت و مناسب را به صورت تلفنی سفارش دهند. تنوع بالای کارتن ها ممکن است باعث شود در هنگام خرید گیج شده و نتوانید انتخاب خوبی داشته باشید.

کارشناسان ما در مجموعه کارا کارتن همواره می کوشند مشتریان را برای خرید مناسب ترین کارتن راهنمایی کنند. کارشناسان با بررسی وسیله ای که می خواهید بسته بندی کنید، مسافت قابل حمل، نحوه ی جا به جایی و … مناسب ترین کارتن را برگزیده و به شما پیشنهاد می دهند.

خرید کارتن پستی

در هر ساعت کلی بسته ی پستی بین قاره ها، کشور ها، شهر ها و … جا به جا می شود. بسته های پستی مسافت های کوتاه و دور را طی کرده تا به مقصد برسند. این کارتن های پستی باید چند ویژگی داشته باشند تا بتواند محتویات درون خود را سالم به مقصد برساند.

کارتن های پستی با توجه به محتوایی که دارند اندازه کارتن و ضخامت ورق کارتن تغییر می کند. پس از آن که مناسب ترین گزینه را پیدا کردید بهتر است محل نوشتن آدرس گیرنده و فرستنده بر روی جعبه درج شده و با دقت و کامل این درس ها را بر روی جعبه بنویسید. نوشتن آدرس دقیق می تواند مانع ازگم شدن بسته پستی شما شود.

خرید کارتن خالی

اگر شما دارای آنلاین شاپ هستید معمولا برای ارسال محصولات به کارتن خالی نیاز دارید. شما باید با توجه به آنلاین شاپی که دارید و محصولاتی که در آن به فروش می رسانید اقدام به خرید کارتن خالی نمایید.

برای مثال وسایل های حساس که دارای حجم بزرگ هستند برای محافظت به کارتن های 5 لایه نیاز دارند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که ابعاد کارتن خالی را دقیقا مطابق با وسیله ی مورد نیاز خود سفارش دهید. اگر بخواهیم این نکته را بیشتر باز کنیم باید بگویم: کارتن هایی که از وسیله کوچک تر هستند می توانند در موقع بسته بندی پاره و متلاشی شوند. اگر کارتن خیلی بزرگ تر از وسیله باشد. در هنگام حمل و نقل جا به جا شده و دچار آسیب می شود.

برای جلوگیری از این آسیب ها در کارتن از یونولیت یا مشمای حباب دار استفاده می کنند که این مسئله باعث ایجاد خرج اضافی نیز می شود. بنابراین بهتر است سایز کارتن را متناسب با وسیله انتخاب نمایید.

شرکت کاراکارتن آماده ی تولید انواع کارتن در ابعاد دلخواه شما مشتریان عزیز می باشد.

برای خرید کارتن چگونه اقدام کنیم؟

برای خرید کارتن راحتترین کار این است که تلفن خود را برداشته و با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره های تماس کاراکارتن :

۰۲۱۲۶۴۲۰۷۴۹

۰۲۱۲۶۴۲۰۱۵۵

۰۹۱۲۱۰۵۲۶۰۳

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به هموطنان عزیز میباشند. میتوانید با تماس با شماره تماس های ما کارتن های مناسب خود را سفارش دهید.

این کارتن ها در سریعترین زمان ممکن(بسته به شهری که در آن هستید) به دست شما میرسند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *