ورق کارتن؛ فروش ورق کارتن 3 لایه، 5لایه و ۷ لایه

ورق کارتن اصلی ترین محصول کارخانه های ورق سازی است. از ورق‌های کارتنی برای تولید کارتن ‌های بسته‌بندی در ابعاد مختلف و با مقاومت‌های مختلف استفاده می‌شود. کاراکارتن تولیدکننده انواع ورق کارتن 3 لایه و پنج لایه در عرض 2 متر و 50 سانتی متر است. بدون وجود ورق، تولید کارتن و جعبه مقوایی امکان‌پذیر نیست. ورق کارتن از کاغذ تولید میشود که از کاغذ های پرکاربرد میتوان به تاپ وایت، تست و کرافت اشاره کرد.

فروش ورق کارتن چند لایه

ورق کارتن چیست؟

ورق کارتن یک ماده اولیه است که برای ساخت جعبه‌ها، بسته‌بندی‌ها و کارتن‌های مختلف استفاده می‌شود. این ورق‌ها از چوب یا الیاف گیاهی تولید می‌شوند و به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی مناسب خود، برای حمل و نقل اجناس و محصولات به صورت امن و محافظت شده استفاده می‌شوند.

ورق کارتن عموماً دارای سطح صاف است که مناسب برای چاپ و طرح برجسته است. همچنین، این ورق‌ها دارای خصوصیاتی مانند سختی، استحکام، پایداری در برابر رطوبت و حرارت هستند که آن را به گزینه مناسب برای بسته‌بندی محصولات تبدیل کرده است. ورق کارتن به عنوان یک جزء اساسی در زنجیره تأمین بسته‌بندی، در حفظ سلامت و نگهداری محصولات نقش مؤثر دارد. همچنین، زیست تخریب پذیر بودن آن باعث شده تا به عنوان دوستدار محیط زیست شناخته شود.
برای ساخت ورق کارتن خام از ترکیبات خاصی استفاده می‌شود که در جدول زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

ترکیب ورق کارتن 3 لایه

ورق 3 لایه از یک لایه فلوت و دو لایه کاغذ لاینر ساخته میشود. با توجه یه کاربرد و نیاز مشتری میتوان ترکیب ها متفاوت یا قیمت و ویژگی های مختلف تولید کرد.

ردیف   نوع        ترکیب
1تاپ وایتسفید_فلوتینگ_کرافت
2تاپ وایتسفید_فلوتینگ_لاینر
3تاپ وایتسفید_فلوتینگ_ایرانی
4تاپ وایتسفید-ایرانی_ایرانی
5کرافتکرافت_فلوتینگ_تست لاینر
6کرافتکرافت_فلوتینگ_ایرانی
7کرافتکرافت_ایرانی_ایرانی
8کرافتکرافت_فلوتینگ-کرافت
9تست لاینرتست لاینر_فلوتینگ_تست لاینر
10تست لاینرتست لاینر_فلوتینگ_ایرانی
11تست لاینرتست لاینر_ایرانی_ایرانی
12لاینرایرانی_ایرانی_ایرانی
13فلوت Eسفید ۸۰ گرم پارس_فلوتینگ-ایرانی
14فلوت Eسفید ۸۰ گرم پارس_فلوتینگ_تست لاینر
15فلوت Eسفید ۸۰ گرم پارس_فلوتینگ_ایرانی

ترکیب ورق کارتن ۵ لایه

برای تولید ورق کارتن پنج لایه از 2 لایه فلوتینگ و 3 لایه کاغذ لاینر استفاده میشود. این انتخاب نوع فلوت مناسب میتوانید ورق باکیفیت و استحکام بالا داشته باشید.

ردیفنوعترکیب
1تاپ وایتسفید_فلوتینگ_ایرانی_ایرانی_کرافت
2تاپ وایتسفید_فلوتینگ_ایرانی_ایرانی_تست لاینر
3تاپ وایتسفید_ایرانی_ایرانی_تست لاینر
4تاپ وایتسفید_فلوتینگ_ایرانی_ایرانی_ایرانی
5کرافتکرافت_فلوتینگ_ایرانی_ایرانی_تست لاینر
6کرافتکرافت_ایرانی_ایرانی_ایرانی_تست لاینر
7کرافتکرافت_فلوتینگ_ایرانی_ایرانی_ایرانی
8کرافتکرافت_ایرانی_ایرانی_ایرانی_ایرانی
9کرافتکرافت_ایرانی_ایرانی_ایرانی-کرافت
10کرافتکرافت_فلوتینگ_ایرانی_ایرانی_کرافت
11تست لاینرتست لاینر_ایرانی_ایرانی_ایرانی_تست لاینر
12تست لاینرتست لاینر_ایرانی_ایرانی_فلوتینگ_ایرانی
13تست لاینرتست لاینر_ایرانی_ایرانی-فلوتینگ-ایرانی
14تست لاینرتست لاینر_ایرانی_ایرانی_ایرانی_ایرانی
15لاینرایرانی_ایرانی_ایرانی_ایرانی_ایرانی

انواع فلوت و کاربرد آنها

فلوت کارتن یک نوع کاغذ مقوایی موج دار است که به عنوان ماده اصلی برای ساخت کارتن ها استفاده می شود. این نوع کاغذ دارای ساختار مقوایی و سبک است و به دلیل قابلیت انعطاف پذیری مناسب، برای ساخت جعبه های کارتنی و بسته بندی های مختلف استفاده می شود. فلوت در صنعت کارتن سازی به عنوان لایه داخلی و خارجی کارتن ها استفاده می شود. با توجه به ضخامت و قدرت انعطاف پذیری مناسب، برای نگهداری از محصولات در طول حمل و نقل و ذخیره سازی مناسب است. همچنین، فلوت دارای خصوصیات عایق حرارت و صدا است که آن را به گزینه  مناسبی برای بسته بندی محصولات شکستنی و حساس تبدیل کرده است. در صنعت کارتن سازی، فلوت به عنوان یک جزئی اساسی از تولید کارتن ها استفاده می شود و با توجه به خصوصیات محصولات ، در درجات مختلف ضخامت تولید میشود. انواع فلوت‌ها عبارتند از فلوت A,B,C,E,F، که در ادامه به اختصار کاربرد آنها را توضیح خواهیم داد.

انواع فلوت و کاربرد آن

فلوت A : فلوت برای بسته‌بندی و نگهداری لوازم شکستنی مانند لوازم خانگی و برقی استفاده می‌شود که میان ۱۰۵-١٢۵ کنگره در هر متر ورق می‌باشد. همچنین ضخامت این نوع فلوت چهار و نیم تا ۵ میلی‌متر است و حداکثر تا ۱۵ کیلوگرم را تحمل خواهد کرد.
فلوت B : فلوت B نوعی ورق بسیار مناسب برای لوازم شکستنی است و قدرت ضربه‌گیری زیادی دارد. و میانگین دندانه‌های آن ١٢۵-١۵٠ است و ضخامت ۲ تا ۳ میلی‌متر دارد.
فلوت C : فلوت C نسبت به انواع B و A آن مقاومت کمتری دارد. اما بسیار کاربردی هستند و در بسته‌بندی محصولات زیادی استفاده می‌شوند. آنها می‌توانند تا وزن ۱۲ گرم را تحمل کنند.
فلوت E : برای تولید جعبه‌های کارتنی کفش استفاده می‌شود که می‌توانند در برابر فشار مقاومت نسبتاً خوبی داشته باشند.
فلوت F : از آنجایی که این دو فلوت مقاومت بسیار پایینی دارد، کمتر از دیگر انواع فلوت در صنعت کارتن سازی استفاده می‌شود.
مثلاً برای بسته‌بندی لوازم آرایشی، ادکلن و غیره از این نوع فلوت استفاده می‌شود. ضخامت آن حدود ٠/٨میلی‌متر است و تعداد کنگره ۴۲۰ عددی دارد که بسیار کوچک است.
برای تولید انواع کارتن ‌ممکن است این فلوت‌ها با یکدیگر ترکیب شوند و کارتن مورد تظر تولید شود. مثلا برای تولید کارتن های ۵ لایه و سه لایه از ترکیب فلوت‌های B و C استفاده می‌کنند که مقاومت بالایی دارد.

ورق‌های کارتن

هر ورق کارتن می‌تواند شامل لایه‌های مختلفی باشد. ورق‌ها می‌توانند دو لایه(سینگل فیس)، سه لایه، کارتن پنج لایه و هفت لایه باشند. البته ورق کارتن هفت لایه به ندرت تولید می‌شود و کارتن های سه لایه و پنج لایه متداول‌ترین نوع کارتن برای انواع بسته‌بندی هستند. هرچه تعداد ورق‌ها بیشتر باشد کارتن تولید شده مقاوم تر و با کیفیت‌تر است.
برای تولید هر نوع کارتن، از ترکیب فلوت مشخصی استفاده می‌شود. مثلاً برای تولید کارتن ‌های سه لایه از ترکیب فلوت‌های B و C استفاده می‌شود. همچنین کارتن ‌های پنج لایه مقاومت بیشتری نسبت به کارتن ‌های سه لایه دارند، زیرا تعداد لایه فلوت ترکیبی در آنها بیشتر است. تمامی این کارتن‌ها با ترکیبات مختلف با توجه به محصول شما توسط کارشناسان شرکت کارتن سازی کارا کارتن تولید می‌شوند.

تولید ورق کارتن

تعیین قیمت هر ورق کارتن

تعیین قیمت ورق‌های کارتن با توجه به نوسانات ارز و عوامل دیگر ممکن است متغیر باشد. در هر لحظه شما می‌توانید به صورت لحظه‌ای پاسخ سوالات خود در مورد قیمت انواع ورق کارتن ، از طریق تماس با شرکت کارتن سازی ما دریافت کنید. کارشناسان فروش تمامی اطلاعات لازم در مورد قیمت انواع ورق کارتن و نحوه سفارش و ارسال را برای شما بازگو خواهند کرد.

سفارش و خرید ورق کارتن از ورق سازی

شرکت کارتن سازی کارا کارتن با بیش از سال‌ها تجربه در زمینه تولید انواع کارتن میوه، کارتن لمینتی و ورق‌های چند لایه، و همچنین دارا بودن مدرن‌ترین تجهیزات و کارشناسان با تجربه، می‌تواند سفارشات شما را با بالاترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تولید کرده و به دست شما برسانند. شما می‌توانید از بخش تماس با ما و یا شماره تلفن‌های 09121052603 و 02126420749 و یا 02126420155 با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *